Sugrįžus po vasaros atostogų, rugsėjo mėnesį mokykloje tradiciškai vyksta pradinukų sporto šventė. Šiais metais ši šventė vyko rugsėjo 28 dieną.

Šią dieną pradinukai nuotaikingai rinkosi sporto salėje. Žinia, kad sportuoti reikia pradėti nuo apšilimo. Tad visi, išsirikiavę vorele, turėjo įveikti kliūčių ruožą. Pasidžiaugę, kad sėkmingai įveikė kliūtis, pradinukai pasidalijo į tris komandas: geltonuosius, žaliuosius, raudonuosius. O dabar jau galima parungtyniauti! Komandos aktyviai dalyvavo estafetėse, kur energingai šokinėjo ant kamuolių, rinko ir metė kamuoliukus į dėžes, mušinėjo kėglius, svaidė skraidančias lėkštes.
Aktyviai dalyvaujantys vaikai džiūgavo, palaikė vieni kitus. Smagu, kai sportas vienija visus, o draugystė laimi!