Minint pasaulinę gyvūnų globos dieną mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai surinko "lauknešėlį", norėdami parodyti dėmesį ir rūpestį gyvūnams. Tad spalio 12 d. 3- 4 kl. mokiniai vyko į Šiaulių gyvūnų globos namus, kur aplankė ir perdavė savo dovanas gyvūnams.

Prižiūrėtoja vaikams pasakojo gyvūnų patekimo į prieglaudą istorijas, kaip jiems sekasi gyventi drauge, kokias išdaigas iškrečia darbuotojams. Mokiniai taip pat dalijosi savo gyūnų įsigijimo istorijomis. Paaiškėjo, kad nemažai vaikų pasiėmė ir augina gyvūnus iš prieglaudos. Pažadėję nepamiršti ir toliau rūpintis gyvūnais, mokiniai atsisveikino iki kitų metų.
Savo išvyką tęsėme apsilankydami Šiaulių apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo 2 komandos tarnyboje. Mus pasitikęs ugniagesys gelbėtojas aprodė spec. automobilių garažą, darbines, poilsio patalpas. Papasakojo apie ugniagesių gelbėtojų darbą, kur ir kaip reikia mokytis, ko reikia, kad užaugę vaikai galėtų dirbti šį darbą. Paklausinėjo mokinių, kaip jie žino saugaus elgesio su ugnimi, šalia vandens telkinių, ant ledo ir pan. taisykles. Atsakė į visus mokinius dominančius klausimus.
3 kl. mokytoja V. Daukšienė