DSCF4815Kai dienos vis trumpėja, kai šaltukas pranašauja žiemą, pakvimpa Kalėdomis. Visi su džiugesiu širdyje laukiame artėjančios Šventės, o vaikai labiausiai laukia Kalėdų senelio.

Gruodžio 19 dieną mūsų mokyklos pradinukai bei PUG vaikučiai su savo mokytojomis vyko į Šiaulius, kur muzikiniame klube – smuklėje „Juonė pastuogė“ susitiko su Kalėdų seneliu bei jo pagalbininke Trole. Trolė, belaukiant Kalėdų senelio, su vaikais šoko, žaidė, o esančias mamas pakvietė į aerobikos treniruotę.

Šitaip pasismaginę kvietėme Kalėdų senelį, dairėmės aplink ar nesėdi, kur užsimaskavęs, bet paieškos buvo bevaisės. Teko, Trolei padedant, imtis rimtesnių veiksmų: įsivaizduoti ir kutenti senelio barzdą, trepsėti ir garsiai kviesti, kad senelis pasirodytų. Laukėme, kvietėme ir štai pagaliau sulaukėme senelio! Linksmai nusiteikę vaikai kartu su Kalėdų Seneliu ir Trole vėl žaidė ir šoko. Buvo surengta vienos dainos diskoteka, kurioje patys drąsiausieji galėjo vadovauti visai diskotekai, rodant įvairius šokių judesius. Galiausiai, sustoję traukinuku, keliavome su Kalėdų seneliu atrišti dovanų maišo.

Kai visos dovanos buvo išdalintos, o Kalėdų senelis išlydėtas pas kitus vaikus, sėdome prie vaišių stalo.

Visos šventės ateina, švysteli ir vėl išeina. Jų džiaugsmas – tik akimirkos, mūsų gyvenimuose paliekančios atmintyje, pėdsaką. Džiugu, kai širdin nusėda visas būrys puikių akimirkų, o ypač tai nutinka mažųjų širdelėse. Juk tuo ir auga mūsų vaikai, tuo jie gražūs, išmintingi, nepakartojami. Džiaugiasi tomis akimirkomis patys mažiausieji, džiaugiamės ir mes, suaugusieji, esantys šalia jų, sąmoningai besistengiantys šias akimirkas jiems atverti, padėti atrasti, atpažinti.

Mokytoja Elena Kalinauskienė