DSC06769

Spalio 5-ąją, mokykloje buvo neeilinė diena – Mokytojo diena.   Kiekviena klasė ruošė staigmenas ne tik auklėtojams, bet ir dėstantiems mokytojams.

Per dailės pamokas piešė sveikinimus, kuriais papuošė kabinetų duris, rašė ant lapelių sveikinimus mokytojams, puošė mokyklos fojė balionais. Ir visa tai tam, kad spalio 5-osios darganotas rytas, taptų šventišku.

Mokykloje tą dieną buvo organizuojama netradicinio ugdymo diena „Renkuosi mokyti“. Dieną organizavo 10 klasės mokiniai, o „mokytojais“ tapo 10–8 klasių mokiniai. Mokiniai atsakingai ruošėsi  ir sėkmingai vedė pamokas.

Mokytojo dienos šventė – tai mokinių padėkos šventė pedagogams. Dešimtokai  mokytojus po pamokų pakvietė į Aktų salę, kur  išsakė pačius gražiausius sveikinimo ir padėkos žodžius.

Mokytojams teko išbandyti savo sugebėjimus – piešti užrištomis akimis, dalyvauti pokalbyje dėl darbo.

Šventės ateina ir praeina, nutyla dainos ir posmai, bet širdy lieka tas su niekuo nepalyginamas jausmas, kad esi reikalingas, kai į tave žvelgia smalsios vaikų akys...

Mokytoja Renata Šimaitienė